ECOHEAD SHOWER - ruční sprcha - NOVINKY : Pro známé

Nemůžete něco najít?
Neblouděte, prostě si to vyhledejte!

 

ZDE TO ŽIJE 

 

 

Co máte v košíku?
 

Obchodní podmínky


ECOHEAD SHOWER - ruční sprcha

Původně 995 Kč po slevě 875 Kč
Hlavice Ecohead okysličuje vodu a odstraňuje z ní chlór. Obohacuje ji o vitamín C a zdraví prospěšný kolagen. Hloubkově hydratuje, masíruje a je vhodná i pro lidi s citlivou či alergickou pokožkou. Šetří vodu i energii.
Počet:
  
-KOUPIT- Přidat do Wishlistu

ECOHEAD SHOWER - ruční sprcha

 


ušetří 65% vodyUŠETŘÍ 65% VODY, MŮŽETE SI UŽÍVAT DÉLE

Díky hlavici Ecohead s mikropórami, která využívá efektivně každou kapku vody se můžete sprchovať tak jako dosud a přitom spotřebujete méně vody.


ZLEPŠÍ VÁŠ ZÁŽITEK, VAŠE POKOŽKA VÁM BUDE VDĚČNÁ

Hlavice Ecohead okysličuje vodu a odstraňuje z ní chlór. Obohacuje ji o vitamín C a zdraví prospešný kolagen. Hloubkově hydratuje, masíruje a je vhodná i pro lidi s citlivou či alergickou pokožkou.


VÝRAZNĚ SNÍŽÍ SPOTŘEBU VODY I ENERGIE NA JEJÍ OHŘEV

Díky speciálnímu kovovému plíšku s mikropóry, se sprchovou hlavicí Ecohead Shower ušetříte až 60-65% vody a také energii potřebnou na jeíj ohřev, přitom kvalita a komfort sprchovanií zůstane zachovaný.


POZITIVNĚ OVLIVNÍ ZDRAVÍ - PEČUJE O CELKOVÉ ZDRAVÍ

Proč jsou anionty pro nás prospěšné?

Aniontům se připisují mnohé pozitivní účinky, protože působí příznivě na celkové zdraví člověka. Anionty napomáhají čištění krve, mentální stabilitě, nervové kontrole, posílení funkcí jater, aktivizací a obnově buněk jakož i k čištění ovzduší. Také podporují metabolismus a posilují imunitní systém. Díky tomu celkově posilují regenerační schopnosti lidského organismu.

Věděli jste, že právě vodopády vytvářejí obrovské množství aniontů? Zažijte svěží pocit z energie vody vodopádů přímo u Vás doma! Díky 412 mikropórům na sprchové plotýnce, Ecohead Shower generuje více než 500 000 aniontů na cm3.

Anionty dále uvolňují a pomáhají při tvorbě serotoninu, mozkového nervového přenašeče uvolnění, jež způsobuje pocit pohody, podporuje dýchání, uvolňuje svaly a zmírňuje únavu a úzkost. Absorpce příznivých účinků aniontů probíhá při dýchání a přes pokožku. Záporné ionty, které uvolňuje sprcha  Ecohead Shower Vás proto dobijí pozitivní energií po náročném dni.


PÉČI O POKOŽKU A VLASY OCENÍ I OKOLÍ

Dopřejte své kůži výjimečnou péči, budete se líbit

ECOHEAD Shower dodá Vaší pokožce rovnováhu, čistotu a hloubkovou hydrataci. Fyziologická hodnota PH zdravé pokožky je v průměru mezi 5,4 a 5,9. v tomto rozsahu PH je pokožka zásobena typicky kožní flórou, která zabraňuje proliferaci patogenních zárodků. Fyziologická rovnováha se může změnit například i častým a nadměrným používáním mýdla, čímž se ztrácí funkčnost obranného systému pokožky, na které se tak může objevit infekce. PH pokožky je kyselé a mýdla většinou zásadité. Jejich nadměrné používání může vysušovat a dráždit pokožku hlavně u dětí a starých lidí, především citlivou a zanícenou pokožku, jako v případě atopické dermatitidy. Při péči o pokožku je proto nutné dbát na to, abychom zabránili pronikání dráždivých látek do pokožky, používali mýdla s kyselým PH nebo jejich náhrady. Nejdůležitější látkou pro zvláčnění a hydrataci pokožky je voda, proto její vhodná externí aplikace podporuje hydrataci, která proniká hlouběji do pokožky.

Ecohead Shower díky důmyslnému systému filtrů a nové technologie čistí a stimuluje pokožku bez použití mýdla.Mikropóry štěpí molekuly vody, a proto voda proniká hlouběji do pokožky, díky čemuž je pokožka dlouhodobě a hloubkově hydratovaná i bez použití krému. Navíc, díky filtru s kolagenem a Vitamínem C působí preventivně i proti lupům, vypadávání vlasů, vyrážkám a akné. Filtr s Vitamínem C odstraňuje chlór, který se nachází ve vodě. Kolagenová složka filtru obohacuje vodu a dodává elasticitu vaší pokožce a zvyšuje její příznivý účinek na regenerační schopnosti vaší pokožky.

Proto se Ecohead Shower doporučuje zejména pro lidi s citlivou, alergickou pokožkou a lidí trpící na atopickou dermatitidu. Její trvalé používání zmírňuje atopickou dermatitidu a lupénku.


RELAX A OŽIVENÍ, DELŠÍ SPRCHOVÁNÍ NIKOHO NEZRUJNUJE 

količkyEcohead zbavuje pocitu únavy a napomáhá zlepšení metabolismu jako výsledek záření dlouhovlných infračervených paprsků. Běžné infračervené paprsky jsou pyrolizované na 700 - 800 C a radiace tak dramaticky klesá. Příroda je založena na oxidaci a dezoxidaci. Oxidace rozkládá hmotu a užitková voda má oxidační vlastnosti. Rozkládání hmoty třeba brání plynulé cirkulaci krve. Keramické kompozitové kuličky, které jsou součástí sprchové hlavice dokáží změnit oxidační vlastnosti užitkové vody na deoxidační pomocí vyzařování dlouhovlných infračervených paprsků, což napomáhá udržení dobrého zdraví a tělesných funkcí prostřednictvím slabě alkalické deoxidované vody.

412 mikropórů navíc vytváří velmi jemný ale zároveň silný proud vody, který Vám přinese příjemný požitek z masáže. Vychutnejte si jak drobné molekuly vody pronikají přes póry a důkladně myjí Vaše tělo.

 

 


MYSLETE NA VELICE JEMNOU PÉČI O POKOŽKU VAŠEHO DĚŤÁTKA

Sprcha Ecohead je díky svým vlastnostem vhodná pro důkladnou péči o zdraví a hygienu vašich miminek. Vaše děťátko můžete bez obav vykoupat ve vodě ze sprchové hlavice Ecohead Shower, nakolik tato hlavice je citlivá k jejich jemné pokožce a poskytuje pro děťátko kvalitní a nezávadnou vodu.


 

hlavní součásti ECOHEAD
 HLAVNÍ SOUČÁSTI
 SPRCHOVÉ HLAVICE
 ECOHEAD SHOWER
 A JEJÍ VLASTNOSTI


 

1. Kovový plíšek s mikropóry

 • Úspora až 65% vody a nákladů na ohřev, přičemž kvalita a standard sprchování zůstávají zachovaný
 • Přirozeným způsobem generuje anionty (více než 500.000 / cm3) - Lenard efekt (Lenard efekt je tvorba aniontů elektrickými výboji molekul vody aplikovanými na kyslík nebo oxid uhličitý prostřednictvím tření povrchu vody a její srážením).
 • Mikropóry pomáhají štěpit (zmenšovat) molekuly (kapky) vody jako u vodopádu nebo fontány.

 

2. Kompozitní keramický filtr

 • Antibakteriální účinek - zbavuje vodu mikrobů a 97% bakterií tlustého střeva
 • Deodorační účinek - odstraňuje zápach vody (testy prokázaly na 94%)
 • Antibiotický, protiplísňový a sterilizační účinek
 • Aktivizuje a zjemňuje vodu, má změkčující účinek
 • Zbavuje tělo pocitu únavy a pomáhá zlepšovat metabolismus
 • Keramické kompozitní kuličky mění oxidační vlastnosti užitkové vody na deoxidační, čímž vytvářejí slabě alkalickou deoxidovanou vodu
 • Filtr je trvanlivý a není třeba ho měnit

 

3. Vodní filtr na nečistoty

 • Zachycuje plovoucí nečistoty ve vodě (sedimenty, rez, písek apod.), Čímž zabraňuje ucpání mikropórů na kovovém plíšku
 • Přispívá k čistší pokožce
 • Filtr je třeba vyměnit po 2 -3 měsících nebo po průtoku přibližně 7000 l vody, případně podle potřeby, pokud je filtr viditelně znečištěn.

 

4. Filtr s kolagenem a vitamínem C

 • Vitamin C odstraňuje z vody až 99,99% chlóru a tím pomáhá předcházet vysušování pokožky
 • Vitamin C posiluje obranyschopnost pokožky a hydratuje ji, také hydratuje a posiluje vlasy
 • Kolagen zjemňuje pokožku, mění vodu na jemně kyselou
 • Má bělicí účinek a pomáhá zlepšovat stav atopické pokožky

 


Užitková voda obsahuje chlór, který se používá ke sterilizaci vody od bakterií a mikroorganismů. Chlór zhoršuje imunitní funkci našeho těla a způsobuje různé nemoci. Když se člověk vykoupe v obyčejné užitkové vodě, chlór zůstane po koupeli na pokožce. Použití hydratujícího krému to ještě zhoršuje, protože se tím jen zakryje zbylá vrstva chloru na pokožce. Člověk, který má atopickou nebo citlivou pokožku by měl nejprve eliminovat chlor z vody. Sprchová hlavice Ecohead je proto ideální především pro ženy, kterým záleží na krásné a zdravé pleti. Vhodná je také pro děti, které mají jemnou pokožku, a pro lidi s citlivou a atopickou pokožkou.

Kolagen je hlavní, nerozpustný, vláknitý protein v extracelulární matici a pojivové tkáni. Kolagenová síť udržuje buňky spojené a vytváří jim podpůrný rám. Kosti jsou také tvořeny kolagenem v kombinaci s některými minerály jako například s vápníkem. Kolagen je také hlavní složka rohovky, chrupavek, kostí, pokožky a lidského těla vůbec. Kolagen zachovává pokožku pružnou a pevnou. 

Filtr je třeba vyměnit po 2 -3 měsících nebo po průtoku přibližně 7000 l vody, případně podle potřeby pokud je filtr viditelně znečištěn.


 

sprchaÚsporná sprchová hlavice
obsah balení:


1x Sprchová hlavice
1x Vodní filtr na nečistoty
1x Filtr s kolagénem a vitamínem C

K produktu doporučujeme dokoupit náhradní Vodní filtr na nečistoty ECOHEAD SHOWER a Filtr s kolagenem a vitamínem C.

Vylepšit váš nákup o tyto související položky

Vodný filter na nečistoty ECOHEAD
Vodný filter na nečistoty ECOHEAD
320 Kč
Filtr s kolagenem a vitamínem C ECOHEAD SHOWER
Filtr s kolagenem a vitamínem C ECOHEAD SHOWER
280 Kč
Ecoxygen - ruční sprcha
Ecoxygen - ruční sprcha
975 Kč